Fundacja Gdańska

KONKURSU NA PODŚWIETLENIE DŹWIGU. Dodano 16.03.2018 r. Stoczniowy dźwig jeszcze w tym roku z audiowizualną iluminacją. Jak dokładnie będzie wyglądał? To zależy od pomysłów i rozstrzygnięcia konkursu, który ruszył właśnie dziś. Więcej. Olimpiada wiedzy o Gdańsku - edycja obywatelska 2018. Dodano 15.03.2018 r. Olimpiada wiedzy o Gdańsku edycja szkolna 20172018. Dodano 13.03.2018 r. Zaprojektuj Kamienne serce miasta! Dodano 05.03.2018 r. Gala Wręczenia Nagród Rejs Roku I Srebrny Sekstant 2017. W piątek.

OVERVIEW

This website fundacjagdanska.pl presently has a traffic ranking of zero (the smaller the better). We have sifted two pages inside the website fundacjagdanska.pl and found one hundred and twenty-four websites referring to fundacjagdanska.pl. We were able to unearth one public networking accounts retained by fundacjagdanska.pl.

FUNDACJAGDANSKA.PL RANKINGS

This website fundacjagdanska.pl is seeing diverging amounts of traffic for the duration of the year.
Traffic for fundacjagdanska.pl

Traffic ranking (by month) for fundacjagdanska.pl

Traffic ranking by day of the week for fundacjagdanska.pl

Prezydent Miasta Gdańsk Paweł Adamowicz

Program wyborczy z 2010 roku. Lelewela, Wajdeloty, Partyzantów, Długi Targ, Zbrojownia, Targ Węglowy te słowa brzmią jak mocne wersy pięknego wiersza.

Błękitny Piotruś Rejsy, obozy i szkolenia żeglarskie

PASJA SPORT EMOCJE Jakość w żeglarstwie! DŁUGIE WEEKENDY pod żaglami. 04 dla wszystkich żeglujących Pań na mazurskie rejsy w sezonie 2018. Powrót do pracy po Świętach i zabawie sylwestrowej może być ciężki. Może to odpowiedni moment na zaplanowanie imprezy integracyjnej? Też polecam.

iBedeker - serwis informacyjny i turystyczny Gdańska, Sopotu i Gdyni

Pomysł na spacer w Gdańsku. Pomysł na spacer w Gdańsku. Pomysł na spacer w Gdańsku. Pomysł na spacer w Gdańsku. Apartament na Piwnej w Gdańsku.

Home EN - Mateusz Kusznierewicz

Mateusz Kusznierewicz was born on 29 April, 1975 in Warsaw. He is the most accomplished Polish sailor. The first Pole to win an Olympic medal in sailing. An Olympic champion from Atlanta. Bronze medalist at the Olympic Games in Athens. Five-time participant of the Olympic Games. Several times a European champion and a world champion. Awarded the highest state awards.

Regaty NordCUP

26062017 Mistrzowskie rozdania na Nord CUPie. 25062017 Pierwsze nordcupowe statuetki rozdane.

Gdańsk - oficjalna strona miasta

WHAT DOES FUNDACJAGDANSKA.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of fundacjagdanska.pl Mobile Screenshot of fundacjagdanska.pl Tablet Screenshot of fundacjagdanska.pl

FUNDACJAGDANSKA.PL HOST

I diagnosed that the main page on fundacjagdanska.pl took eight hundred and eighty-three milliseconds to stream. Our crawlers could not discover a SSL certificate, so therefore our web crawlers consider fundacjagdanska.pl not secure.
85.128.244.233

I diagnosed that this domain is weilding the Apache/2 operating system.

Fundacja Gdańska

DESCRIPTION

CONTENT

This website states the following, "Stoczniowy dźwig jeszcze w tym roku z audiowizualną iluminacją." Our analyzers viewed that the web page said " Jak dokładnie będzie wyglądał? To zależy od pomysłów i rozstrzygnięcia konkursu, który ruszył właśnie dziś." The Website also said " Olimpiada wiedzy o Gdańsku - edycja obywatelska 2018. Olimpiada wiedzy o Gdańsku edycja szkolna 20172018. Zaprojektuj Kamienne serce miasta! Dodano 05. Gala Wręczenia Nagród Rejs Roku I Srebrny Sekstant 2017."

VIEW SUBSEQUENT WEB SITES

Generacja - Fundacja

Klub Młodego Wrzeszczaka to miejsce spotkań dla dzieci i dorosłych. Od poniedziałku do piątku w godz. Nocne zwierzęta sowy i nietoperze.

Fundacja Głos Młodych Fundacja na rzecz promocji i rozwoju

Działania i inicjatywy wspierające rozwój innowacyjności. Popieranie i realizacja wszelkich inicjatyw kulturalnych, edukacyjnych i społecznych. Wyrównywanie szans grup społecznie słabszych lub upośledzonych, w tym mniejszości narodowych, imigrantów, uchodźców, osób niepełnosprawnych. Zachęcanie do rozwoju, pogłębiania swojej wiedzy i podnoszenia swoich kwalifikacji. Promowanie młodych artystów, wspieranie kuratorów i krytyków sztuki.

Fundacja Godne Życie

Placówka nr 1 w WTZ. Placówka nr 2 w ZSO2. Placówka nr 3 w ZHP. Serdecznie witamy na stronie internetowej Fundacji Godne Życie. Jesteśmy z Wami już ponad 10 lat i służymy pomocą osobom najbardziej potrzebującym. Fundacja Godne Życie prowadzi również 2 Poradnie Prawne, w których bezpłatnych konsultacji udziela radca prawny. Zachęcamy do szerszego zapoznania się z naszą działalnością.

Fundacja Gospodarcza O nas

Prowadzisz firmę nie dłużej niż dwa lata albo masz ciekawy pomysł na biznes i szukasz miejsca, w którym mógłbyś z fachowym wsparciem rozwinąć działalność? Gdyński Inkubator Przedsiębiorczości jest idealnym rozwiązaniem. Rekrutacja już się kończy, więc nie zwlekaj! Szczegółowe informacje na jej temat oraz wniosek, który trzeba wypełnić znajduje się na stronie.

Fundacja Gazety Podlaskiej - Strona Główna

Zachowana nagrania oryginalnych audycji Radia. Informacje pisemne na temat Radia Solidarność Siedlce. Lista tajnych współpracowników organów bezpieczeństwa z b. województwa siedleckiego z lat 1944-90. Lista funkcjonariuszy organów bezpieczeństwa b. Lista TW potwierdzonych przez IPN. Dokumenty pokazujące działalność organów bezpieczeństwa. Dodano nowe notki tajnych współpracowników. Dodano nowe notki tajnych współpracowników.